WhatsApp Image 2022-02-11 at 13.21.34.jpeg

Rivage Logistics

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Rivage Logistics müşterileri için hazırladığımız hediye kutularımızı firmaya özel tasarladığımız Logolu Yılbaşı Kupası, Logolu Tasarım Kurabiye, Logolu Kolonya, Logolu Kalem ve Yılbaşı Çikolatası ve Melez Tea Yılbaşı Çayı ile zenginleştirdik.

Poligun

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Poligun firması çalışanları için kişiye özel hazırlanan hediye kutularımızda Türk Fincanlarını isme özel tasarladık. Kutularımızı yine özel tasarımlı çikolata paketlerimizi (Melodi Çikolata markasına ait), Çam Amacı Soya Mumlarımızı ve Selamlique Türk Kahvemizle zenginleştirdik.

WhatsApp Image 2022-02-11 at 12_edited.jpg
WhatsApp Image 2022-02-11 at 13.05_edited.jpg

Ludingirra Agancy

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Ludingirra Agancy firması müşteri için kişiye özel hazırlanan hediye kutularımızda Kupaları isme özel tasarladık. Kutularımızı yine özel tasarımlı kurabiyelerimiz, Soya Mumlarımız ve MeLez Tea Yılbaşı çayları ile zenginleştirdik.

T-shirts on Hangers
WhatsApp Image 2022-02-11 at 13.02.09.jpeg

Shidiak Transport

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Shidiak Transport çalışanları için hazırladığımız hediye kutularımıza kişiye özel tasarladığımız Logolu Yılbaşı Kahve Fincanı, Özel Tasarım Çikolata, Selamlique Türk Kahvesi  ve Mini Dekoratif Yılbaşı Ağacı ekledik.

Shidiak Transport

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Shidiak Transport firması müşterileri için kutularımıza özel tasarımlı Kupa, Logolu Kurabiye, Yılbaşı çikolatası, Melez Yılbaşı Çayı, Yılbaşı Baston şeker ve minik süslemeler ekledik.

WhatsApp Image 2022-02-11 at 13.19.41.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-11 at 10.29.07.jpeg

Rivage Logistics

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Rivage Logistics çalışanları için hazırladığımız hediye kutularımıza firmaya özel tasarladığımız Logolu Yılbaşı Kupası, Logolu Tasarım Kurabiye, Logolu Kolonya, Logolu Kalem ve Yılbaşı Çikolatası ve Melez Tea Yılbaşı Çayı ekledik.

TEMASA GEÇ

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Tablet User