top of page
linBOX-Shidiak-Kurumsal-Hediye-Kutusu.._edited.jpg

InvestTour 

Yeni Yıl Hediye Kutuları

InvestTour çalışanları için hazırladığımız kutuda My Bottle French Press, Filtre Kahve, Raffaello Çikolata, Çam Ağacı Mum ve Yeni Yıl Kutlama Kartı kullandık. 

Teknik Sigorta 

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Teknik Sigorta çalışanları için hazırladığımız kutuların içeriğine; her çalışanın İsmine özel Yeni Yıl Kupaları, Logolu Filtre Kahve, Çam Ağacı Mum, Logolu Ajanda, Yeni Yıl Kutlama Kartı ve Raffaello Çikolata ekledik.  

linBOX-Teknik-Sigorta-Kurumsal-Hediye-Kutusu.jpeg

Shidiak Transport

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Shidiak Transport firmasına hem müşterileri hem de çalışanları için hediye kutuları hazırladık. Kutular; Logolu İsme Tasarlanan Fincan, Selamlique Metal Kutu Türk Kahcesi, Logolu Ajanda, Logolu Kalem, Yılbaşı Kutlama Kartı, Godiva Çikolata ile sunuldu.

Sirius Agency

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Sirius Agency firması özel müşterileri için Private kutularımızdan hazırladık. Viski, Chakra Buz Taşı, Ferrero Çikolata ve Paşabahçe Viski Bardağı ile zenginleştirdiğimiz hediyelerde kutuları da ahşap kullandık. 

linBOX-Kurumsal-Hediye-Kutusu.jpeg
linBOX-Collicare-1Kurumsal-Hediye-Kutusu.jpeg

Collicare Lojistik

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Collicare Lojistik firması için hem çalışanlarına hem de müşterilerine hediye kutuları hazırladık. Kutulara; Logolu isme özel yeni yıl kupası, Çam Ağacı Mum, Logolu Filtre Kahve, Yeni Yıl Kutlama Kartı, Logolu Ajanda ve Godiva Çikolata ekledik. 

Turkcell - Soner İletişim

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Soner İletişim'in  çalışanları için hazırladığımız hediye kutularımızı firmaya özel tasarladığımız Logolu Ajanda, İsme Özel Logolu Yılbaşı Kupası, Starbucks Kahve, Logolu Kutlama Kartı ve Yılbaşı Çikolatası kullandık.

linBOX-Turkcell-Soner-Iletisim-Kurumsal-Hediye-Kutusu.jpeg
linBOX-Taha-Mehmetoglu-Kurumsal-Hediye-Kutusu.jpeg

Op.Dr. Taha Mehmetoğlu

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Taha Mehmetoğlu danışanları için hazırladığımız hediye kutularımızı firmaya özel tasarladığımız Logolu Yılbaşı Kupası, Logolu Filtre Kahve, Logolu Özel Kart, Yılbaşı Çikolatası, Çam Ağacı Masa Süsü ve Ağaç Süsleriyle zenginleştirdik.

Rivage Logistics

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Rivage Logistics müşterileri için hazırladığımız hediye kutularımızı firmaya özel tasarladığımız Logolu Ajanda, Logolu Yılbaşı Kupası, Logolu Filtre Kahve, Logolu Kalem, Yılbaşı Çikolatası ve Çerez ile zenginleştirdik.

linBOX-Rivage-Kurumsal-Hediye-Kutusu.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-11 at 13.21.34.jpeg

Rivage Logistics

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Rivage Logistics müşterileri için hazırladığımız hediye kutularımızı firmaya özel tasarladığımız Logolu Yılbaşı Kupası, Logolu Tasarım Kurabiye, Logolu Kolonya, Logolu Kalem ve Yılbaşı Çikolatası ve Melez Tea Yılbaşı Çayı ile zenginleştirdik.

Poligun

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Poligun firması çalışanları için kişiye özel hazırlanan hediye kutularımızda Türk Fincanlarını isme özel tasarladık. Kutularımızı yine özel tasarımlı çikolata paketlerimizi (Melodi Çikolata markasına ait), Çam Amacı Soya Mumlarımızı ve Selamlique Türk Kahvemizle zenginleştirdik.

WhatsApp Image 2022-02-11 at 12_edited.jpg
WhatsApp Image 2022-02-11 at 13.05_edited.jpg

Ludingirra Agancy

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Ludingirra Agancy firması müşteri için kişiye özel hazırlanan hediye kutularımızda Kupaları isme özel tasarladık. Kutularımızı yine özel tasarımlı kurabiyelerimiz, Soya Mumlarımız ve MeLez Tea Yılbaşı çayları ile zenginleştirdik.

T-shirts on Hangers
WhatsApp Image 2022-02-11 at 13.02.09.jpeg

Shidiak Transport

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Shidiak Transport çalışanları için hazırladığımız hediye kutularımıza kişiye özel tasarladığımız Logolu Yılbaşı Kahve Fincanı, Özel Tasarım Çikolata, Selamlique Türk Kahvesi  ve Mini Dekoratif Yılbaşı Ağacı ekledik.

Shidiak Transport

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Shidiak Transport firması müşterileri için kutularımıza özel tasarımlı Kupa, Logolu Kurabiye, Yılbaşı çikolatası, Melez Yılbaşı Çayı, Yılbaşı Baston şeker ve minik süslemeler ekledik.

WhatsApp Image 2022-02-11 at 13.19.41.jpeg
WhatsApp Image 2022-02-11 at 10.29.07.jpeg

Rivage Logistics

Yeni Yıl Hediye Kutuları

Rivage Logistics çalışanları için hazırladığımız hediye kutularımıza firmaya özel tasarladığımız Logolu Yılbaşı Kupası, Logolu Tasarım Kurabiye, Logolu Kolonya, Logolu Kalem ve Yılbaşı Çikolatası ve Melez Tea Yılbaşı Çayı ekledik.

TEMASA GEÇ

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Tablet User
bottom of page